LAW LIBRARY

 

LAW LIBRARY


      
       Про нас          

Вiтаємо Вас на сайтi видавництва "Прецедент" LawLibrary.Com.Ua

Видавництво "Прецедент" (раніше - "Всеувито", засноване 1995 року) має на меті забезпечувати правників високоякісною юридичною інформацією від самого початку фахового навчання і далі, впродовж усієї професійної кар'єри.

Нашою видавничою стратегією є випуск широкого спектру підручників та посібників, коментарів, збірників, різноманітних довідкових та допоміжних матеріалів, включно з періодикою, виходячи з нашого основного принципу: менше тексту - більше смислу. 2010 року наша праця увінчалася виданням посібника зі складання адвокатських іспитів Довідник майбутнього адвоката.

З 2008 року видавництво "Прецедент" випускає фаховий юридичний журнал Адвокат.

Наш видавничий принцип: коротко і по суті. Заощаджуйте свій час з нами!

Головний редактор

Леонід Лазебний

 

Гроші на органи

Голова Національної асоціації адвокатів України і Ради адвокатів України, президент Спілки адвокатів України Л. П. Ізовітова роз'яснила чому київських адвокатів позбавляють прав здійснення професійної діяльності та участі в адвокатському самоврядуванні

Зникнення 26 жовтня поточного року з Єдиного реєстру адвокатів України (ЄРАУ) відомостей про кілька тисяч київських адвокатів збурило столичне правниче співтовариство, викликало потік дзвінків та візитів до Ради адвокатів міста Києва та офісу Національної асоціації адвокатів України. Подібне спостерігалося також і в регіонах: деякі адвокати не знайшли себе в ЄРАУ у той час, як їхні колеги там лишалися. 30 жовтня голова Ради адвокатів міста Києва І. Рафальська виступила зі зверненням до адвокатів (див. на стор. 7 журналу, або за посиланням на сайті Ради адвокатів м. Києва (http://kmkdka.com/novini/256), в якому пояснила суть надзвичайної ситуації та окреслила заходи, які вживалися для відновлення прав адвокатів. Одним з таких заходів був позов до РАУ, поданий до Київського окружного адміністративного суду, який 7 листопада 2014 ро­­ку був задоволений частково: скасовано низку пунктів Положення про внески та Положення про ведення Єдиного реєстру адвокатів України, що ними встановлювався протиправний механізм переведення відомостей про адвокатів у так званий неактивний стан.

Читати далі... (журнал "Адвокат" №7/2014)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Замовлення

© 2005-2010 LAW LIBRARY, Web design&programming - LOM